صندلی مکانیکی

5

این صندلی برای مکانیک های عزیز ساخته شده است تا هنگام کار به راحتی بتوانند از آن بهره ببرند. صندلی مکانیکی بسیار راحت است و از خسته شدن شما هنگام کار جلو گیری میکند. رویه آن طوری طراحی شده که به راحتی گرد و خاک نمیگیرد و به راحتی کثیف نمیشود.

زیر صندلی مکانیکی فضایی در نظر گرفته شده تا مکانیک عزیز هنگام کار بتواند وسایل خود را انجا بگذارد که وسایل پخش یا گم نشوند و به راحتی به ابزار خود دسترسی داشته باشند. چرخ های این صندلی به صورت استاندارد طراحی شده اند و جابجایی با این صندلی بسیار راحت است. این صندلی قاوم بوده و از طول عمر بالایی برخوردار است.

قیمت صندلی مکانیکی

برای استعلام قیمت و خرید این محصول با ما تماس بگیرید. همچنین از جک گیربکس درار و پرس هیدرولیک ۱۰، ۲۰ و ۳۰ تن دیدن نمایید.

تماس با کارشناس فروش:

معرفی صندلی مکانیکی

این صندلی برای مکانیک های عزیز ساخته شده است تا هنگام کار به راحتی بتوانند از آن بهره ببرند. این صندلی بسیار راحت است و از خسته شدن شما هنگام کار جلو گیری میکند.رویه آن طوری طراحی شده که به راحتی گرد و خاک نمیگیرد و به راحتی کثیف نمیشود.

زیر صندلی فضایی در نظر گرفته شده تا مکانیک عزیز هنگام کار بتواند وسایل خود را انجا بگذارد که وسایل پخش یا گم نشوند و به راحتی به ابزار خود دسترسی داشته باشند.چرخ های این صندلی به صورت استاندارد طراحی شده اند و جابجایی با این صندلی بسیار راحت است.این صندلی قاوم بوده و از طول عمر بالایی برخوردار است.

ویژگی های صندلی مکانیکی

  1. عملکرد بهتر با سبک جدید و مدرن این صندلی.
  2. دارای چهار چرخ استاندارد که به راحتی حرکت میکنند و مقام هستند.
  3. پوشش چرم قرمز کوسن با چگالی بالا برای مقاومت در بابر خاک.
  4. سینی ذخیره سازی ابزار از جنس از جنس فولاد.
  5. مقاومت و طول عمر بالا.

چرا از صندلی مکانیکی استفاده کنیم؟

ممکن است یا خود بگوییم یک چهارپایه ساده هم کار من را راه می اندازد چرا باید از صندلی مکانیکی استفاده کنم؟

در جواب شما مکانیک عزیز باید بگویم که شما اگر بخواهید از چهارپایه خشک و سفت برای کار استفاده کنید خیلی زود دچار مشکلاتی مانند گرفتگی عضلات کمر و… میشوید و از ادامه کار خود باز میمانید از آن گذشته باید ابزار کار خود را روی زمین پخش کرده و هنگام کار دائما به دنبال ابزار خود بگردید اگر بخواهید کمی جایجا شوید به سختی باید چهارپایه را روی زمین بکشید و مسلما هنگامی مشتری شما این ریخت و پاش و نامنظم بودن مکانیکی شما از مراجعه به مکانیکی شما پشیمان خواهد شد زیرا ویترین کار کردن یک مکانیک نظم اوست.

اما این صندلی مکانیکی با طراحی زیبا و کار آمد آن کار شما را بسیار منظم نشان داده و با راحتی که برای شما فراهم میکند میتوانید به صورت طولانی مدت کار کنید و خیلی کمتر خسته شوید و تمرکز بیشتری روی کار خود داشته باشید.

****برای تهیه و اطلاعات بیشتر راجع به این صندلی مکانیکی عالی میتوانید با ما تماس بگیرید****