خرید اسلینگ زنجیری

بک ابزار به صورت تخصصی به شما خرید اسلینگ زنجیری را ارائه می دهد. اسلینگ (sling) وسیله ای شامل یک حلقه، قلاب، بوش، گیس بافت و سیم بکسل یا زنجیر است که برای جابجایی بار، بلند کردن بار، و کشش از آن استفاده می شود. به این ترتیب که بار از طریق قلاب به اسلینگ و اسلینگ از طریق حلقه به جرثقیل یا انواع بالابر ها متصل می شود.

برای خرید اسلینگ زنجیری و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. همچنین از طناب کوهنوردی و زنجیر قلاب کج نیز دیدن فرمایید.

۴.۸ امتیاز از ۴ رأی

استعلام قیمت و ثبت سفارش

 خرید اسلینگ زنجیری

بک ابزار به صورت تخصصی به شما انواع اسلینگ زنجیری را ارائه می دهد. اسلینگ (sling) وسیله ای شامل یک حلقه، قلاب، بوش، گیس بافت و سیم بکسل یا زنجیر است که برای جابجایی بار، بلند کردن بار، و کشش از آن استفاده می شود. به این ترتیب که بار از طریق قلاب به اسلینگ و اسلینگ از طریق حلقه به جرثقیل یا انواع بالابر ها متصل می شود.

اسلینگ زنجیری چیست و چه کاربردی دارد

اسلینگ زنجیری که بصورت تک شاخه، دو شاخه، سه شاخه و چهارشاخه تولید میشود ابزاری مکانیکی و پرکاربرد در حمل و لیفتینگ اجسام (که معمولا در چند بعد گسترش پیدا می کنند) هستند. اسلینگ زنجیری دارای متعلقات بسیاری برای اتصال می باشد که از آن دسته می توان به قلاب (برای اتصال به بار) و حلقه برای منتهی شدن شاخه های زنجیری در یک نقطه اشاره نمود.

نحوه انتخاب و خرید اسلینگ زنجیری

انتخاب اسلینگ زنجیری مناسب چه از نظر تعدا شاخه، نوع و گرید زنجیر، طول زنجیر ها و نوع و استاندارد قلاب و حلقه امری کاملا فنی بوده و می بایست با مشاوره مهندسین خبره صورت پذیرد. استاندارد تولید اسلینگ زنجیری محدود به استاندارد تولید زنجیر و قلاب و اجزای تشکیل دهنده آن نبوده و اسلینگ ها با توجه به حساسیت بالا و موارد امنیتی بصورت یک به یک قبل از عرضه می بایست تست شوند.

طول عمر اسلینگ های زنجیری چقدر است؟

طول عمر اسلینگ های زنجیری به اندازه ای بالا می باشد که مشاهده یک اسلینگ که بیش از ۴۰ سال در حال کار کردن است چندان تعجب آور نیست.

تفاوت اسلینگ های زنجیری با تسمه های برزنتی

اسلینگ های زنجیری نسبت به تسمه های برزنتی حمل بار تخت و گرد که با کاربری مشابه مورد استفاده قرار میگیرند دارای دو مزیت عمده می باشند: اول مقاومت حرارتی و شرایط دمایی بالایی است که اسلینگ زنجیر تحمل می کند، دوم مقاومت در برابر زخمی شدن و برش اسلینگ زنجیری نسبت به تسمه اسلینگ در برخورد با سطوح و اجسام تیز و برنده است.

برای خرید اسلینگ زنجیری با ما تماس بگیرید

جنس اسلینگ زنجیری از چیست؟

زنجیر بکار رفته در تولید اسلینگ زنجیری در گرید های مختلفی تولید می شود. هر چه گرید زنجیر بالاتر رود میزان مقاومت کششی آن بالا رفته و با بالا رفتن درصد بکار رفته در فولاد زنجیر اسلینگ ساختار آن تردتر میشود. زنجیر های گرید ۳۰ و ۴۰ که گرید پایینی دارند به هیچ وجه در تولید اسلینگ زنجیری استفاده نمی شوند چرا که مقاومت کششی بسیار پایینی دارند. حداقل گرید زنجیر بکار رفته در ساختار اسلینگ زنجیری گرید ۸۰ می باشد.

انواع اسلینگ های زنجیری

زنجیرها توسط سه مشخصه رایج زیر تقسیم بندی میشوند :

۱ . نوع ساختمان زنجیر
S : به معنی تک ساق Single Leg Sling
SB : به معنی بسکتی یا سبدی Single Basket
D : دو ساق double leg sling
DB : دو بسکتی double basket
T : سه ساق tripe leg sling
SE : بسکتی نقاله ای single endless basket
Q : چهار ساق quadruple leg sling
DE : دو بسکت نقاله ای double basket endless
C : تک ساق با حلقه اتصالی در هر انتها single leg sling with master link at each end

۲. نوع حلقه اتصال به قالب جرثقیل (حلقه اصلی یا Master Link )
O : حلقه مستطیل شکل oblong master link
P : حلقه گلابی شکل pear shaped master link

۳. نوع قالب زنجیر
S : قلاب اسلینگ sling hook
G : قلاب چنگکی grab hook
F : قلاب ریخته گری foundry hook

نگهداری و بررسی اسلینگ زنجیری

بازرسی از زنجیر توسط فرد مجاز و بصورت روزانه قبل از شروع شیفت کاری انجام میگیرد. همچنین بازرسی بر اساس دفعات استفاده، شدت کار و نوع عملیات باربرداری به صورت دوره ای نیز انجام می شود.

بازرسی های دوره ای تحت شرایط زیر انجام می گیرد:

۱ . بازرسی سالیانه زنجیر برای عملیات عادی و سبک
۲ . بازرسی ماهیانه تا سه ماهه برای عملیات سنگین
۳ . بازرسی های ویژه طبق تشخیص فرد با صلاحیت

blank

بک ابزار با هدف ارائه و فروش بهترین ابزار آلات صنعتی و ملزومات کار در ارتفاع با تجربه ای طولانی مدت و با پشتوانه ی تیمی تخصصی آمده است تا بهترین ها را به شما خوبان ارائه کند.

آدرس: خیابان امام خمینی جنب میدان حسن اباد جنب بانک ملی ساختمان ۲۱۶طبقه اول پلاک۱

© کپی رایت ۱۳۹۹ بک ابزار | طراحی و اجرا RAKAM