جک تانک یا اسکیت حمل بار

4.5

وب سایت بک ابزار از جمله عرضه کنندگان لوازم بارگیری می باشد و در این قسمت قصد معرفی جک تانک یا اسکیت حمل بار رو داریم با ما همراه باشید. جک تانک که به اسکیت حمل بار نیز معروف است وسیله ای است که برای جابجایی و انتقال دستگاه هایی مانند: دستگاه های تزریق پلاستیک، دستگاه های تراشکاری و دستگاه های صنعتی سنگین و سایر وسایل می باشد به وسیله این ابزار کاربردی می توان انواع دستگاه ها را داخل سوله ها و یا مکان های که امکان کار جرثقیل وجود ندارد جابه جا کرد این وسیله در انواع و برای تناژ های مختلف ساخته شده که می شود با انتخاب جک تانک مورد نظر از ظرفیت های پایین تا 20 تن مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت جک تانک یا اسکیت حمل بار

برای استعلام قیمت و خرید این محصول با ما تماس بگیرید. همچنین از پولیفت زنجیری ۲۵۰ کیلوگرم و ورق گیر عمودی و افقی چیست؟ دیدن نمایید.

تماس با کارشناس فروش:

جک تانک چیست؟

جک تانک که به اسکیت حمل بار نیز معروف است وسیله ای است که برای جابجایی و انتقال دستگاه هایی مانند: دستگاه های تزریق پلاستیک، دستگاه های تراشکاری و دستگاه های صنعتی سنگین و سایر وسایل می باشد به وسیله این ابزار کاربردی می توان انواع دستگاه ها را داخل سوله ها و یا مکان های که امکان کار جرثقیل وجود ندارد جابه جا کرد این وسیله در انواع و برای تناژ های مختلف ساخته شده که می شود با انتخاب جک تانک مورد نظر از ظرفیت های پایین تا 20 تن مورد استفاده قرار بگیرد.

در حالتی دیگر میتوان پس از بلند کردن سطح بار از روی زمین این ابزار را در زیر قسمت کناری بار قرار داد. این وسیله در اندازه ها و ظرفیت های مختلفی تولید می شود و ظرفیت حمل بار تا وزن بیست تن را نیز دارا می باشند.

مزایای استفاده از جک تانک

این ابزار در اشکال و اندازه های مختلف مناسب با نوع بار جهت جابجایی بار به صورت دستی در مسافتهای کوتاه استفاده می شوند. از مهم ترین مزایای جک تانک می توان به صرفه جویی در هزینه و زمان را نام برد ان ها را میتوان در کمترین زمان و به سادگی آماده و مورد استفاده قرار داد.

نحوه کار با جک تانک یا اسکیت حمل بار

نحوه کار با جک تانک بدین صورت است که در ابتدا یک سمت دستگاه یا وسیله مورد نظر را با جک هیدرولیکی بالا برده و جک تناک را در زیر دستگاه قرار می دهیم سپس سمت دیگر دستگاه را نیز بدین صورت عمل می کنیم تا جک تانک در کل چهار طرف دستگاه قرار بگیرد، همچنین می شود به وسیله جیم بلاک یا جرثقیل دستی کل وسیله یا دستگاه را بلند کرده سپس جک تانک ها را زیر دستگاه قرار دهیم بعد از این کار میتوانیم با صرف انرژی خیلی کم دستگاه را جابه جا کنیم همچنین برای هدایت و انعطاف پذیری بهتر میتوان جک تانک را سه طرف دستگاه قرار داد که این کار باعث حمل و انتقال راحت تر دستگاه می شود.

جک تانک از آلیاژ مقاوم و ضد زنگ فولادی ساخته شده که باعث می شود در بدترین شرایط آب و هوایی هم دوام و کیفیت خود را حفظ کند و دچار زنگ زدگی یا خوردگی نشود.

مزایا و امتیازات تانک و انواع جک پالت

قیمت مناسب و ارزان تر باعث شده این دو ابزار را جایگزین خوبی برای لیفتراک تبدیل شوند. جک های تانک و پالت فضای کمی را اشغال می کنند و مشکلی برای نگهداری ایجاد نمی کنند. انواع و اشکال گوناگون به لحاظ ظاهری و تنوع ظرفیتی در ساخت این دو ابزار موجب پوشش گستره وسیعی از جابجایی ها توسط جک تانک و جک پالت گردیده است. به دلیل قدرت مانور زیادی به خصوص در فضاهای باریک و محصور و حجم کوچک،  استفاده از آلیاژهای فولاد ضد زنگ و رنگهای گالوانیزه در افزایش استحکام و مقاومت  این ابزار در برابر زنگ زدگی و خوردگی موثر است. این عوامل دلیل افزایش کاربرد تانک و انواع جک پالت در صنعت حمل و نقل گردیده است.

نحوه ترکیب آسانبر ها

آسان برها این قابلیت را دارند که به صورت مجزا و یا ترکیبی با استفاده از میله های رابط به قطر 26 میلیمتر و به طول 1200 میلی متر مورد استفاده قرار گیرند. آسان برها را می توان به راحتی بر روی میله ها جابه جا و در فاصله مورد نظر قرار داد. ارائه میله های رابط با طول های کوتاه تر و بلندتر نیز امکان پذیر است.

ویژگی های پر اهمیت اسکیت حمل بار شش چرخ

 • به کارگیری آن از صدمه دیدن کف معابر و محوطه‌های کاری ممانعت می‌نماید.
 • استفاده از آسان‌برها، جابجا کردن ماشین آلات و قطعات سنگین را بدون نیاز به جرثقیل، میسر خواهد کرد.
 • همواره باید آسان برها به صورت کاملاً موازی در کنار هم به کار گرفته شوند تا از هدر رفتن نیرو ممانعت شود.
 • از به کارگیری و هدایت چرخ‌ها در سطوح ناهموار و غیر مسطح خودداری گردد.
 • بدنه آسان برها از ورق فولادی خم شده ساخته می‌شوند
 • چرخ‌هااز جنس پلی آمید هستند.
 • اندازه چرخ‌ها 85×85 میلی‌متر می‌باشد.
 • به صفحه نشیمن با روکش لاستیکی ضد لغزش مجهز هستند.
 • این تجهیزات به دلیل ارتفاع کم، ایمنی حمل بار را تامین می‌کنند.
 • توسط آسان‌بر، حمل بار به آسای و با صرف نیروی کششی اندک صورت می‌گیرد.
 • در وضعیت ترکیب و به کار گیری چند تایی، جابجا کردن بارهای سنگین‌تر توسط این ابزار میسر می‌گردد.
 • به دلیل حجم کم، انبارش آن آسان است.
 • با رنگ پودری قرمز پوشش می‌شوند.
 • آسان‌برها تجهیزاتی هستند که جهت جا به جا کردن وسایل سنگین و همچنین نصب و تعمیر ماشین آلات و … مناسب می‌باشند.

مزایای استفاده از اجاره  جک تانک 

یکی از مهمترین مزایا ی  استفاده از خدمات جک تانک و خود این وسیله  برقراری امنیت و ایمنی برای نگهداری و انتقال وسایل و تجهیزات ساختمانی و تاسیساتی از جایی به جای دیگر است، به طوری که این وسایل و تجهیزات بر روی کف اسکیت حمل بار مستحکم و محکم شده اند و نمی افتند. همچنین این تجهیزات و وسایل کاربردی از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. استفاده از آلیاژ فولاد ضد زنگ در ساخت آنها باعث می‌شود تا در بدترین و سخت ترین شرایط آب و هوایی هم دوام و کیفیت خود را حفظ کنند و دچار زنگ زدگی و خوردگی نشوند. استفاده از جک با نیروی انسانی کمک می‌کند تا جریان حرکت موجود در چهار اسکیت آنها به راحتی و آسانی عبور و حرکت کنند و عملکرد دستگاه را برای حرکت و جابه‌جایی وسایل و تجهیزات سنگین آسان و روان کنند.

لطفاً از این محصولات هم دیدن کنید