باسکول آویز دیجیتالی

باسکول دیجیتال انواع مختلفی دارد که در این مطلب به معرفی و شرح مشخصات باسکول آویز دیجیتالی می پردازیم. باسکول آویز نوعی از باسکول دیجیتال است که قابل حمل بوده و در جایی ثابت به صورت عمودی نصب می شود . این باسکول ها در دقت ، سرعت و ظرفیت توزین با دیگر باسکول ها برابری می کند و تنها تفاوت باسکول های مختلف در داشتن امکانات است .

قیمت باسکول آویز دیجیتالی

برای استعلام قیمت و خرید این محصول با ما تماس بگیرید. همچنین از هارنس تمام بدن و جرثقیل بادی دیدن نمایید.

بک ابزار ارائه دهنده بهترین آویز های دیجیتالی می باشد. شما می توانید مناسب ترین قیمت ها را در بک ابزار مشاهده نمایید. با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را درباره محصولات کسب نمایید.

۴.۳ امتیاز از ۴ رأی

استعلام قیمت و ثبت سفارش

مشخصات باسکول آویز دیجیتالی

باسکول آویز چاپگر ندارد و در سنجش وزن مواد و اجناس مختلف کارایی دارد . ظرفیت توزین این باسکول ها به ۱۰ تن هم می رسد ، جنس بدنه ی آن از فلز است که در برابر فشار و ضربه توان بالایی دارند .

نکته ی قابل توجه در باسکول آویز دیجیتال این است که هر چقدر این نوع باسکول ها بتواند وزن بیشتری را اندازه گیری کند از قیمت بالاتری برخوردار می شود .

باسکول های آویز در مراکز گمرکی ، انبار ها ، آهن فروشی ها کاربرد زیادی دارند .

blank

بک ابزار با هدف ارائه و فروش بهترین ابزار آلات صنعتی و ملزومات کار در ارتفاع با تجربه ای طولانی مدت و با پشتوانه ی تیمی تخصصی آمده است تا بهترین ها را به شما خوبان ارائه کند.

آدرس: خیابان امام خمینی جنب میدان حسن اباد جنب بانک ملی ساختمان ۲۱۶طبقه اول پلاک۱

© کپی رایت ۱۳۹۹ بک ابزار | طراحی و اجرا RAKAM