پایه نگهدارنده موتور

5

پایه نگهدارنده موتور وسیله ای است که می توان موتور یک خودرو را به آن متصل کرد تا بتوان موتور خودرو را تعمیر اساسی کنیم. این پایه نگهدارنده امکان این را به تعمیر کار می دهد تا بتواند تسلط کافی روی موتور خودرو داشته باشد زیرا تعمیر کار قادر است با چرخاندن 360 درجه موتور خودرو تعمیرات لازم را انجام دهد. بدنه محکم و چرخ های ترمز دار پایه نگهدارنده موتور استقامت آن را دو چندان میکند.نوع تاشو این پایه برای مکانیک های عزیزی که با کمبود مکان برای نگهداری وسایل خود مواجه هستند بسیار مناسب می باشد.

قیمت پایه نگهدارنده موتور

برای استعلام قیمت و خرید این محصول با ما تماس بگیرید. همچنین از صندلی مکانیکی و جک گیربکس درار دیدن نمایید.

تماس با کارشناس فروش:

معرفی پایه نگهدارنده موتور خودرو:

پایه نگهدارنده خودرو وسیله ای است که می توان موتور یک خودرو را به آن متصل کرد تا بتوان موتور خودرو را تعمیر اساسی کنیم. این پایه نگهدارنده امکان این را به تعمیر کار می دهد تا بتواند تسلط کافی روی موتور خودرو داشته باشد زیرا تعمیر کار قادر است با چرخاندن 360 درجه موتور خودرو تعمیرات لازم را انجام دهد. بدنه محکم و چرخ های ترمز دار پایه نگهدارنده موتور استقامت آن را دو چندان میکند.نوع تاشو این پایه برای مکانیک های عزیزی که با کمبود مکان برای نگهداری وسایل خود مواجه هستند بسیار مناسب می باشد.

بهترین نوع این پایه،پایه ای است که گیربکس دار باشد زیرا موتور را به راحتی گردش می دهد و میتواند آن را در زوایای مختلف نگه دارد.

قابلیت پایه نگهدارنده موتور خودرو:

 • قابلیت چرخش 360 درجه موتور.
 • قابلیت نصب انواع موتور و گیربکس.
 • ثبات و پایداری خوب که باعث جلوگیری از واژگونی حین کار می گردد.

چند ویژگی پایه نگهدارنده موتور خودرو:

 • دسترسی راحت وآسان به تمام قسمت های موتور بدون هیچ محدودیتی.
 • جلو گیری از آسیب دیدگی و شکستی قطعات حین تعمیر
 • سرعت بخشیدن به مونتاژ و دمونتاژ قطعات خودرو
 • جابجبایی راحت و آسان موتور

آموزش نصب پایه نگهدارنده خودرو:

یرای سهولت استفاده شما عزیزان از پایه نگهدارنده خودرو ما آموزشی را طبق تصویر زیر برای شما آماده کرده ایم.

نصب پایه نگهدارنده موتور

راهنمای استفاده

برای اینکه شما به راحتی متوجه توضیحات شوید ما از اعداد استفاده کرده ایم.

 1. خب ابتدا با استفاده از دو عدد پیچ شماره 5،دو عدد پیچ شماره 6 مهره شماره 7 واشر قفل کننده 8 تیر شماره 1 را به پایه شماره 2 عقب وصل کنید. دقت کنید که پیچ ها خوب جا افتاده باشند و موقع بستن دچار هرز گردی نشوند زیرا اگر پیچ ها خراب شوند پایه نگهدارنده شما به خوبی محکم نمیشود و ممکن است بعدا دچار مشکل شوید.خب امیدوارم مرحله 1 را به سادگی انجام داده باشید.
 2. عضو میانی شماره 3 را با استفاده از دو عدد پیچ شماره 5،دو عدد پیچ شماره6،مهرهشماره7،واشر قفل کننده شماره 8 و واشر صفحه ای شماره 9 به پایه جلویی وصل کنید.
 3. با استفاده از پیچ های نگهدارنده ،مهره های شماره 16،واشرهای قفل کننده شماره 17 و واشر صفحه ای شماره 18 چرخ ها را به پایه عقب وصل کنید.
 4. چرخ وسط شماره22را با استفاده از مهره شماره20 و واشر قفل کن  شماره21 به تیر وصل کنید.
 5. چرخ های قفل کن شماره19 را با استفاده از مهره شماره 20 و واشر قفل کن به پایه جلویی وصل کنید.
 6. تیر صلیبی شکل وسط شماره 2و4  را با استفاده از پیچ های نگهدارنده شماره 10 و مهره شماره 11 ،واشر قفل کن شماره 12  و واشر تخت نشان داده شده به تیر شملره 1 وصل کنید.
 7. صفحه مربعی و قابل چرخش شماره25 را با پین قفل کن شماره28 به غلاف بالایی تیر بچسبانید.
 8. رابط سوارشونده را با استفاده از پیچ شماره 27 و مهره ها شماره 7 ،واشر قفل کن شماره 8  و واشر صفحه ای شماره 9 به پیشانی تیر وصل کنید.
 9. همه اتصالات و کلاهک هارا سفت کنید.
 10. موفق و پیروز باشید.
**** برای تهیه پایه نگهدارنده و وسایل دیگزی که برای کار خود لازم دارید با ما تماس بگیرید****