خرید سیم گیر قورباغه ای

4.5

قورباغه سیم گیر

قورباغه سیم گیر به عنوان یک نگه دارنده در قسمت هایی که نیاز به مهار یا کشش سیم و کابل می باشد کاربرد دارد و بک ابزار به صورت تخصصی سیم گیر قورباغه را به شما ارائه می دهد. سیم گیر قورباغه ای را روی سیم قرار می دهند تا قلاب تیفور يا تجهیزات دیگر که برای کشش سیم می باشد در داخل آن قرار گیرد. پس از این که سیم در گیره قرار گرفت، بست آن پایین می آید تا از رها شدن جلوگیری کامل نماید. برای خرید این محصول می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت نمایید.

قیمت خرید سیم گیر قورباغه ای

برای استعلام قیمت و خرید سیم گیر قورباغه ای با ما تماس بگیرید. همچنین پیشنهاد می کنیم از دیگر محصولات ما همچون سیم بکسل آسانسوری ، قلاب S و شگل نعلی دیدن نمایید.

تماس با کارشناس فروش:

انتخاب صحیح سیم گیر قورباغه ای

سیم گیر قورباغه ای به صورتی طراحی شده است که دارای یک فک با محدودیت خاص خود می باشد. پس برای انتخاب صحیح آن حتما باید قبل از اقدام به خرید به اندازه سیم و کابل توجه داشته باشید تا در محدوده فک سیک گیر باشد. البته نباید از جنس کابل هم غافل شوید. با توجه به این نکته می توان اضافه کرد که سیم گیر قورباغه ای برای گرفتن سیم هایی هم چون سیم های مسی، کابل های روکش دار، سیم های فولادی و… بکار می رود.

جنس، کاربرد و خصوصیات سیم گیر قورباغه

این نوع سیم گیر بخاطر سبک بودن و وزن و اندازه ی مناسب کارایی زیادی دارند و برای گسترده ای از کابل ها استفاده می گردد.سیم گیرها معمولا با فن آوری های جدیدی جهت افزایش طول عمر فک آن ها تولید می شوند. گیره ها برای انواع قطر کابل ها طراحی شده اند. جنس فولاد این گیره ها از خوردگی، زنگ زدگی و بسیاری از آسیب ها جلوگیری می کند. به طور گسترده ای در زمینه های قدرت، مخابرات، و ساخت و ساز برای کشیدن سیم و کابل استفاده می شود. باید در نظر داشت که مطابق با ظرفیت و اندازه کابل انتخاب شوند و قبل از استفاده فک سیم گیر برای جلوگیری از هرگونه لغزش تمیز شود.

برای استفاده از آن گیره را بکشید، فک به آسانی باز می شود که به سرعت سیم را وارد سیم گیر کرده و یا از آن خارج کنید. و ضامن آن در جای خود روی گیره قرار دهید. همه این مدل ها دارای گیره ضامن جهت بالابردن ایمنی هنگام کارهستند.

نحوه استفاده از قلاب قورباغه

بدین ترتیب است که ابتدا قورباغه کابل کشی را تحت فشار قرار داده و دهنه آن را باز می کنیم سپس کابل را در داخل دهانه گذاشته و سپس با توجه به خاصیت فنری قورباغه آنرا رها می کنیم و سپس دهنه آن بسته می شود و قفل کن آن را می اندازیم که کابل مبادا از جایش در برود و پس از آن هرچقدر قورباغه تحت کشش قرار بگیرد دهنه آن جمع تر می شود و برای آنکه قورباغه تحت کشش قرار گیرد باید از پولیفت یا تیفور استفاده شود.

انواع قلاب قورباغه

قورباغه کابل (نگه دارنده کابل) در ابعاد و شکل های مختلفی موجود است:

  • قورباغه یک تن
  • قورباغه دو تن
  • قورباغه ۱۶ ۱۵۰ ایرانی
  • قورباغه طلایی
  • قورباغه کابل خودنگهدارنده

لطفاً از این محصولات هم دیدن کنید